Ráncot okoz, ha így alszol
Azt eddig is tudtuk, hogy rengeteg dologtól ráncosodhat az arc, egy bőrgyógyász most pedig azt állítja, hogy bizonyos alvópózok is segítenek a barázdák kialakulásában. Nyugi, mutatjuk a megoldást!

Oszd meg a cikket

Ugye te is mindent megteszel, hogy gyönyörű és egészséges maradjon a pofid? A megfelelő tisztítás, hidratálás, a helyes táplálkozás, a szuperfincsi tisztító smoothie viszont úgy tűnik, hogy már nem elég, legalábbis egy elismert bőrgyógyász szerint. Képzeld, Dr. Howard Murad szerint az alvás kifejezetten ártalmas lehet az arcbőrre. A professzor azt állítja ugyanis, ha nem megfelelő pózban szundikálsz, előfordulhat, hogy károsodhat az arcbőrödben található kollagén, ami a pofid simaságáért felel. Dr. Murad azt is elmondta, hogy a hason fekvés mellett a másik legrosszabb alvópóz, ha az oldaladon pihensz, ugyanis így biztosan érintkezik az arcod a párnával, ami egészen mély barázdákat és alvóráncokat is okozhat.
A tudós szerencsére hozzátette, létezik megoldás, ráadásul egyszerűbb, mint gondolnád. Ha ugyanis nem, vagy csak nehezen tudsz a hátadon aludni és hajlamos vagy egész éjjel forgolódni, akkor nincs más dolgod, mint egyszerűen beszerezni egy U-alakú kispárnát, ami rögzíti majd a szundi-pózodat. De az is szuper megoldás, ha speckó barikádot építesz a két oldaladon a párnáidból, hogy ne legyen tered forgolódni. Ha be tudod tartani az alvás-aranyszabályt, a szakértő szerint extra sima és rugalmas arcbőrrel ébredsz majd, ráadásul nagyon sokáig sima marad a pofid.
Még több Body
Mostanában sokszor álmodsz szexszel? Ez lehet az oka!
Utánajártunk a dolgoknak.
7 érdekesség a vagináról, amiről a nők azt kívánják, bárcsak előbb tudták volna
A csajok a Buzzfeeddel osztották meg névtelenül a tudásukat, hogy te is tutira minden szükséges infó birtokában lehess!
5 hatásos gyakorlat, ha a derekad a gyengéd
Garantáltan imádni fogod a végeredményt!
A videó, ami után minden nő jobban érzi magát
Hatalmasat ment a TikTokon, és nem is csoda!
Minden, amit tudnod kell a karácsonyi pluszkilókról
Van egy rossz hírünk: ilyenkor még az edzés sem segít.