2018.05.14.@ 15.05

Csekkold, hogyan ünnepelték a sztárok az anyák napját

Amerikában most vasárnap ünnepelték az anyák napját, amit persze a sztárok sem hagyhattak ki!

Central Médiacsoport Zrt.
0 Megosztás

Oszd meg a cikket

Csekkold, hogyan ünnepelték a sztárok az anyák napját

Nálunk pont egy hete ünnepelte mindenki az anyák napját, aminek köszönhetően az rengeteg magyar sztár tett ki egy-egy cuki közös képet az anyukájával. Amerikában azonban még csak most tartották meg ezt a napot, de persze az aranyos szelfik itt sem maradhattak el!

Gigi Hadid egy olyan képet posztolt ki, amin anyukája is kistesója is szerepel, igaz az utóbbi még a pocakban van.

Gigi Hadid (@gigihadid) által megosztott bejegyzés,

Drew Barrymore gyereke egy kártyát adott anyukájának, ami énekel. Persze a színésznő egy nagyon vicces videóban is megmutatta az ajándékát.

Drew Barrymore (@drewbarrymore) által megosztott bejegyzés,

Kim Kardashian egy családi fotóval ünnepelte az anyák napját, ami alatt elárulta, hogy nagyon szerencsésnek érzi magát azért, hogy 3 gyönyörű gyereke van!

Kim Kardashian West (@kimkardashian) által megosztott bejegyzés,

Kylie most ünnepelhette először ezt a napot! Azért persze a saját anyukájára is gondolt, igaz ezt inkább arra használták fel, hogy népszerűsítsék az új sminkkollekcióját!

Kylie (@kyliejenner) által megosztott bejegyzés,

Reese Witherspoon egy tinikori fotóval köszöntötte fel a saját anyukáját, de a többi anyukának is üzent egy cuki Boomranggal!

Reese Witherspoon (@reesewitherspoon) által megosztott bejegyzés,

Reese Witherspoon (@reesewitherspoon) által megosztott bejegyzés,

Gwyneth Paltrow egy régi meztelen terhes képet posztol anyák napja alkalmából!

Gwyneth Paltrow (@gwynethpaltrow) által megosztott bejegyzés,

„Anyu! Nagyon nagyon szeretlek téged. Köszönöm, hogy az anyukám és az apukám is vagy egyben, a legjobb barátom, egy inspiráció, egy komikus, egy gyógyító, zseniális és ragyogó példa egy nőnek. Remélem egyszer olyan superwoman leszek, mint te! Nagyon boldog anyák napját” – írta Ariana Grande a cuki közös képük alá.

Ariana Grande (@arianagrande) által megosztott bejegyzés,

Aknék? Pattanások? Pigmenthibák az arcon? Tüntesd el őket végleg a legkorszerűbb arcfiatalító kezeléssel! (x)

A kezelés mindössze egy óra, azonban 10 évvel fiatalítja meg a bőröd, az eredménye pedig 2 évig is megmaradhat.
Címkék: anyák napja közös fotók sztárhírek sztárok

Szólj hozzá

KOMMENTEK BEZÁRÁSA

Még több Divat

Ezt várja legjobban Harry és Meghan a karácsonyban

Ezt várja legjobban Harry és Meghan a karácsonyban

Eszükben sincs visszatérni Angliába…

Elég csúnyán berágtak a fanok Katy Perryre – szerinted jogosan?

Az énekesnő posztolt, de lehet, hogy nem kellett volna…

A bocsánatkérésnek 5 nyelve van, ezt kell tudnod róluk

Te elintézed egy sima sajnálommal, vagy komolyabb veszed a dolgot?

Már az Egyesült Királyság is pikkel a Netflixre

Természetesen megint csak a The Crown verte ki a biztosítékot...

Ezekre a csillagjegyekre nagyszerű hét vár

Nyugalom, boldogság, szerelem!

Leégett Jennifer Lawrence családi farmja

Szerencsére senki nem sérült meg a tűzben!

Diana hercegnő tényleg majdnem lefújta az esküvőjét?

Hosszú távon valószínűleg mindenkinek így lett volna jobb.

Nézd meg Diana hercegnő legalulértékeltebb divatpillanatait!

Egyszerűen nem volt olyan ruha, ami nem állt volna jól neki...

7 pizsama, amit legszívesebben egész nap viselnél

Konkrétan nem akarod majd levenni őket!