Itt a bizonyíték, hogy a sztárok is rajonganak a ronda karácsonyi pulcsikért

Nincs karácsony ronda pulcsi nélkül – tudják ezt jól a sztárok is, akik az ünnepek közeledtével minden évben örömmel csinálnak hülyét magukból.

Itt a bizonyíték, hogy a sztárok is rajonganak a ronda karácsonyi pulcsikért

Lehet, hogy eddig nem tudtad, de a karácsonyi csúnya pulcsik hagyománya meglehetősen régre nyúlik vissza: az 1950-es években, Amerikában jelentek meg először a karácsonyi mintájú kötött pulóverek, majd miután Chevy Chase 1989-ben a Karácsonyi vakáció című filmben ilyen tipikus ronda pulcsit viselt, menthetetlenül ünnepi hagyománnyá vált. 

Karácsony közeledtével minden valamire való híresség elő szokta venni a kedvenc ronda ünnepi pulcsiját – mutatjuk is a kedvenceinket az elmúlt évekből! 

Ryan Reynolds 

 
 
 
 
 
A bejegyzés megtekintése az Instagramon
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Ryan Reynolds (@vancityreynolds) által megosztott bejegyzés

2018-ban Hugh Jackman és Jake Gyllenhaal elhitették Ryan Reynolds-szal, hogy egy tematikus csúnya pulcsi bulit szerveznek… Végül ő volt az egyetlen, aki beöltözött. 

Hugh Jackman 

 

 
 
 
 
 
A bejegyzés megtekintése az Instagramon
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Hugh Jackman (@thehughjackman) által megosztott bejegyzés

Ryan bosszúja természetesen nem maradt el: egy évre rá, 2019-ben már Hugh Jackman viselte ezt az igazán különleges ronda pulcsit. 

Taylor Swift 

 

 
 
 
 
 
A bejegyzés megtekintése az Instagramon
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Taylor Swift (@taylorswift) által megosztott bejegyzés

2019 decemberében Taylor egy cuki karácsonyi pulóverben ünnepelte a 30. születésnapját. 

Gwen Stefani 

 

 
 
 
 
 
A bejegyzés megtekintése az Instagramon
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Gwen Stefani (@gwenstefani) által megosztott bejegyzés

Gwen Stefani 2018-ban emelte a tétet, és pulcsi helyett az egész családját karácsonyi kezeslábasba öltöztette be. 

Miley Cyrus és Matt Damon 

 

 
 
 
 
 
A bejegyzés megtekintése az Instagramon
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Miley Cyrus (@mileycyrus) által megosztott bejegyzés

2018 decemberében Mylie Cyrus és Matt Damon voltak a Saturday Night Live show vendégei – akik az ünnepre hangolódva természetesen egy-egy ronda pulcsit húztak magukra. 

Kaley Cuoco 

 

 
 
 
 
 
A bejegyzés megtekintése az Instagramon
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Kaley Cuoco (@kaleycuoco) által megosztott bejegyzés

Kaley és (most már volt) férje 2017-ben gyakorlatilag meg is nyerték a karácsonyt ezzel a dupla pulcsival! 

David Beckham 

 

 
 
 
 
 
A bejegyzés megtekintése az Instagramon
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

David Beckham (@davidbeckham) által megosztott bejegyzés

A focista ezzel a csúnya pulcsival nem csak az ünnepek, hanem a Trónok harca iránti rajongását is kifejezte.   

Reese Witherspoon 

 

 
 
 
 
 
A bejegyzés megtekintése az Instagramon
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Reese Witherspoon (@reesewitherspoon) által megosztott bejegyzés

Oké, Reese és Ava pulcsija inkább csak ünnepi és nem csúnya, de így is, úgy is szuperül állt nekik! 

Ilyen az, amikor a sztárok nem tökéletesek:

Tökéletes és egészséges hullámok – ha erre vágyik, válassza a Rowenta új hajsütővasát! (x)

A Rowenta Ultimate Experience Air Care az újgenerációs hajsütővasak úttörője, mely anélkül biztosít lélegzetelállító megjelenést, hogy közben roncsolná a haját. A Rowenta szabadalmaztatott Fresh Flow technológiája tökéletes eredményt garantál miközben megőrzi haja egészségét is! A professzionális hullámok egyszerűen, három másodperc alatt elérhetők...

Még több

Sztárhírek