Ha közel állnak hozzád a női és a lifestyle témák, van szakmai tapasztalatod, és nem okoz gondot a SEO, akkor most lehetőséged van csatlakozni a Cosmopolitan.hu csapatához! Máris mutatjuk, hogy mik lesznek a feladataid!

Feladatok:

  • Cikkek, interjúk készítése, hírek írása, szerkesztése női tematikákban
  • Külföldi hírek, anyagok fordítása
  • Témakeresés
  • Az anyagok feltöltése a weboldalra és a social media felületekre

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Legalább középszintű angol nyelvtudás
  • 2-3 év online szerkesztői tapasztalat
  • Social media felhasználói szintű ismerete
  • SEO-ismeretek
  • Kiváló íráskészség, jó helyesírás, választékos fogalmazás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • A hazai és nemzetközi sztárvilág ismerete
  • Önálló, felelősségteljes, precíz munkavégzés
  • Kiváló kommunikációs és szervezőkészség
  • Nyitott, rugalmas, együttműködő személyiség
  • Terhelhetőség, dinamikus munkatempó

Előnyt jelent:

  • Releváns, online területen szerzett munkatapasztalat
  • Ha képben vagy az aktuális trendekkel a divat és szépségápolás területén

Amit kínálunk:

  • Home office munkavégzés
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Versenyképes bérezés
  • Változatos, kihívásokkal teli feladatkör
  • Fiatalos környezet, dinamikus csapat
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Küldd el nekünk szakmai önéletrajzodat és motivációs leveledet fizetési elvárással az allashirdetes@britmedia.hu címre. Tárgy: „Cosmo.hu szerkesztő-újságíró”